Serce – Lustrzany Klif [odc. 8]

nagranie trochę z czapy, do użytku własnego, mieliśmy nigdy niczego nie wrzucać, no to teraz wrzucamy :)

Raporty z sesji wcześniejszych może się ukażą w formie jakiegoś skrótu?

Co aktualnie się dzieje? Świat jest pokręcony, ale działamy!

Drużynę chwilowo opuszcza postać Stinga (nie mógł na sesję) – wiedźma Kolekcjoner Kości.

Pozostali (Gosia – Głęboka Pszczelarka Bee, Andrzej – Rycerz Trakcji Submechanik Garet, koso – Truposz Ron) docierają do SZKLIFU – osady Lustrzany (Szklany) Klif, aby tam spotkać się z wróżbitą Dremem i znaleźć odpowiedzi na pytania.

Wcześniej, nieopodal Szklifu, ratują od śmierci syna Drema – Drema Juniora oraz byłego inżyniera – Hefnira. Kolekcjoner przeprowadza transfuzję swej wiedźmińskiej krwi dzięki czemu młody Drem zostaje ocalony.

W Szklifie działa wiele frakcji, m.in. kult ukrytego za maską wiedźmy Veret Ragna, którego drużyna wcześniej już dwukrotnie zabiła. Truposz Ron nieopatrznie wspomina kultystom o zabiciu ich Pana i zostaje zaatakowany. Pszczelarka Bee nakłada maskę Veret Ragny i udaje jego wyznawczynię próbując manipulować kultystami. Rycerz Trakcji Submechanik Garet musi przekonać do siebie inżyniera Hefnira, który pamięta mu doprowadzenie do katastrofy – dawno dawno temu podczas otwarcia pierwszej stacji vermissiańskiej kolei – do której Garet MUSIAŁ doprowadzić, by powstrzymać aelfira inżyniera Sekhielina przed znacznie gorszą katastrofą – zagładą całej Iglicy (Sekhielin chciał za pomocą kolei vermissiańskiej skierować energię płynącą z Serca przeciwko Iglicy, w krórej jego geniusz nie został doceniony).

Mamy zatem dwóch „arcywrogów” – inżyniera Sekhielina, który chce siać zniszczenie i poetę Veret Ragnę, który chce odbudować to co było kiedyś. No i Serce, które niechybnie zmierza do fazy Przesilenia / Przepełnienia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.